Naftalan Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Vüqar Novruzov və Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev “Əziz Şuşa, sən azadsan!” inşa müsabiqəsində və Rus dili və ədəbiyyatı üzrə XIII olimpiada da müvafiq yerlərə layiq görülən şagirdlərlə görüşüb.
“Aktiv şagirdlər – diqqətli valideyn” layihəsinin yekun tədbiri keçirilib
Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsində qalib olan “Aktiv şagirdlər – diqqətli valideyn” layihəsinin yekun tədbiri keçirilib.
ABŞ-ın Azərbaycan Respublikasındakı Səfirliyinin təşkilatçılığı ilə şagirdlər üçün ingilis dili dərsləri həyata keçirilir
Gəncə şəhərində Amerika Birləşmiş Ştatlarının Azərbaycan Respublikasındakı Səfirliyinin təşkilatçılığı ilə şagirdlər üçün ingilis dili dərsləri həyata keçirilir.
13.12.2022
“Mənim əziz müəllimim” layihəsinin növbəti iştirakçısı Göygöl rayon Köşkü kənd tam  orta məktəbin coğrafiya  müəllimi Leyla Rzayevadır
“Mənim əziz müəllimim” layihəsinin növbəti iştirakçısı Göygöl rayon Köşkü kənd tam  orta məktəbin coğrafiya  müəllimi Leyla Rzayevadır. Leyla müəllim “Azərbaycan Gənc Müəllimlər Assosiasiyası Gənc müəllimlərin  II şəbəkələşmə formu”,  “STEAM möcüzəsi dördüncü sənaye inqilabına doğru” ,  “Analitik öyrənmə və sürətli oxuma”,  “Xaricdə təhsil”   “Bioenerji ile duyğu dönüştürme” , “Koordinator  məktəbi”, “Məktəb mentorları”, "Təhsildə yeni çağırışlar III  beynəlxalq  formu" , "Layihə planlaşdırılması və layihə təklifinin hazırlanması" və digər təlim və seminarlarda iştirak edib.