Fənn olimpiadalarının yarımfinal mərhələsinin qalibləri ilə görüş keçirilib
2022-2023-cü tədris ili üzrə təşkil olunmuş Respublika fənn olimpiadalarının yarımfinal mərhələsinin qalibləri ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıGoranboyda "Heydər Əliyev İli" çərçivəsində ağacəkmə aksiyası keçirilib
2023-cü ilin "Heydər Əliyev İli" elan edilməsi ilə bağlı Goranboy rayonunda ümumilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr edilən ağacəkmə aksiyası keçirilib.
ƏtraflıYeni təyin olunan direktorlar ilə görüş keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil idarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumi təhsil məktəblərinə yeni təyin olunan direktorlar ilə görüş keçirilib.
Ətraflı"Heydər Əliyev duyğularımın səsində" adlı tədbir keçirilib
Göygöl rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyinə həsr olunmuş "Heydər Əliyev duyğularımın səsində" adlı tədbir keçirilib.
ƏtraflıII Qarabağ Müharibəsində iştirak etmiş, təhsil işçiləri barədə nəşr olunan kitabın təqdimat mərasimi keçirilib
II Qarabağ Müharibəsində iştirak etmiş, təhsil işçiləri barədə nəşr olunan kitabın təqdimat mərasimi keçirilib.
ƏtraflıÜmumtəhsil məktəblərinin psixoloqları ilə görüş keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərinin psixoloqları ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıTəhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VII qrant müsabiqəsi çərçivəsində layihələrin yazılması ilə bağlı görüş keçirilib
Göygöl rayonu üzrə və Samux rayonu üzrə təhsil sektorunun tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərinin direktorlarının iştirakı ilə təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VII qrant müsabiqəsi çərçivəsində layihələrin yazılması ilə bağlı görüş keçirilib.
Ətraflı“Mənim əziz müəllimim” layihəsinin növbəti iştirakçısı Aytən Musayevadır
Aytən Musayeva 2004-2008-ci illərdə Azərbaycan Dillər Universitetinin Filologiya fakültəsini fərqlənmə diplomu ilə bitirib. 2011-ci ildə müəllimlərin işə qəbulu müsabiqəsində uğur qazanaraq Gəncə şəhəri 33 nömrəli tam orta məktəbə İngilis dili müəllimi təyin olunub. Təhsil Nazirliyinin keçirdiyi müəllimlərin diaqnostik qiymətləndirməsində yüksək nəticə göstərən Aytən müəllim bir sıra beynəlxalq və yerli konfrans təlim və seminarlarda iştirak edib.
Ətraflı“Biz – bir komandayıq” adlı təlim-seminar keçirilib
Gəncə şəhərində fəaliyyət göstərən bir qrup məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin rəhbərinin iştirakı ilə "Biz - bir komandayıq" adlı təlim-seminar keçirilib.
Ətraflı8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin (GDRTİ) təşkilatçılığı ilə 8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir keçirilib.
Ətraflı"Şəhərdən kəndə, kənddən şəhərə” layihəsi çərçivəsində növbəti səfər həyata keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin təşkilatçılığı, Gəncə şəhər V.Əliyev adına 12 nömrəli və V.Veysəlov adına 30 nömrəli tam orta məktəblərin dəstəyi ilə Göygöl rayon Sarısu kənd tam orta məktəbinə səfər təşkil edilib.
Ətraflı"Sabahın Rəqəmsal Texnoloqları" adlı layihənin bağlanış mərasimi keçirilib
Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsi çərçivəsində icra olunan "Sabahın Rəqəmsal Texnoloqları" adlı layihənin bağlanış mərasimi keçirilib.
ƏtraflıGəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev Qadın gülərsə sosial kampaniyası çərçivəsində Goranboy rayonunda olub
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev Qadın gülərsə sosial kampaniyası çərçivəsində Goranboy rayonunda olub.
ƏtraflıDirektorların Təlim Mərkəzi layihəsi çərçivəsində növbəti təlim keçirilib
"Müasir dərsin təşkili" mövzusunda olan təlim Gəncə şəhər M.Mehdizadə adına 4 nömrəli xarici dillər təmayüllü məktəb-liseyin direktoru Əliağa Səfərəliyev tərəfindən həyata keçirilib.
Ətraflı69 nəfər şagirdimiz Respublika fənn olimpiadalarının final mərhələsində iştirak etmək hüququ qazanıb
69 nəfər şagirdimiz Respublika fənn olimpiadalarının final mərhələsində iştirak etmək hüququ qazanıb.