TTÜDM və üsulbirləşmə rəhbərləri ilə görüş keçirilib
26-29 sentyabr tarixlərində Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərində fəaliyyət göstərən TTÜDM və üsulbirləşmə rəhbərləri ilə görüş keçirilib.
Ətraflı"Müasir dövrün peşələri" adlı görüş keçirilib
"Müasir dövrün peşələri" adlı görüş keçirilib. Görüşdə Azərbaycan Dövlət AQRAR Universitetinin rektoru Zəfər Qurbanov, Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev, idarə əməkdaşları, Aqrar universitetin əməkdaşları, IX-XI sinif şagirdləri iştirak ediblər.
Ətraflı27 sentyabr - Anım Günü ilə əlaqədar tədbir keçirilib
27 sentyabr - Anım Günü ilə əlaqədar tədbir keçirilib.
ƏtraflıKorrupsiya hüquqpozmaları ilə bağlı maarifləndirici görüş keçirilib
Gəncə Şəhər İcra Hakimiyyəti, Gəncə şəhəri üzrə təhsil sektoru, şəhər Prokurorluğu və Polis İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə korrupsiya hüquqpozmaları ilə bağlı maarifləndirici görüş keçirilib.
ƏtraflıElm və təhsil nazirinin müavini Həsən Həsənli Gəncə şəhərinə səfəri zamanı vətəndaşları qəbul edib
15 sentyabr tarixində elm və təhsil nazirinin müavini Həsən Həsənli Gəncə şəhərinə səfəri zamanı vətəndaşları qəbul edib.
ƏtraflıNazir müavininin iştirakı ilə Gəncədə sertifikasiya prosesi ilə bağlı müşavirə keçirilib
Sentyabrın 14-də elm və təhsil nazirinin müavini Həsən Həsənli, Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev və idarə əməkdaşlarının iştirakı ilə sertifikasiya prosesi ilə bağlı müşavirə keçirilib.
ƏtraflıGəncə şəhər N.Gəncəvi adına 11 nömrəli tam orta məktəbin əsaslı təmirdən sonra açılışı baş tutub
Sentyabrın 15-də Gəncə şəhər N.Gəncəvi adına 11 nömrəli tam orta məktəbin əsaslı təmirdən sonra açılışı baş tutub.
ƏtraflıDaşkəsən şəhər A.Mürsəlov adına 2 nömrəli tam orta məktəb üçün yeni tikilmiş tədris binasının açılış mərasimi keçirilib.
Sentyabrın 14-də Daşkəsən şəhər A.Mürsəlov adına 2 nömrəli tam orta məktəb üçün yeni tikilmiş tədris binasının açılış mərasimi keçirilib.
ƏtraflıYeni tədris ilinə hazırlıqla bağlı görüş keçirilib
Gəncə şəhəri üzrə Təhsil Sektorunun tabeliyində fəaliyyət göstərən məktəbəqədər təhsil müəssisələri və ümumtəhsil məktəblərinin direktorlarının iştirakı ilə maarifləndirici görüş keçirilib.
ƏtraflıKorrupsiya hüquqpozmaları ilə bağlı görüş keçirilib
Goranboy rayon İcra Hakimiyyəti, Goranboy-Naftalan rayonları üzrə təhsil sektoru, rayon Prokurorluğu və Polis Şöbəsinin birgə təşkilatçılığı ilə korrupsiya hüquqpozmaları ilə bağlı maarifləndirici görüş keçirilib.