Ətraflı“Ümumi təhsil müəssisələrində şagird davranış qaydaları” ilə bağlı pilot layihəyə start verilib
“Ümumi təhsil müəssisələrində şagird davranış qaydaları” ilə bağlı pilot layihəyə start verilib
Ətraflı“Ən yaxşı təqdimat” müsabiqəsi ilə bağlı təlimat xarakteri görüş keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində olan ümumtəhsil məktəblərinin direktorlarının iştirakı ilə Ulu öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100-cü ildönümünə həsr olunmuş “Ən yaxşı təqdimat” müsabiqəsi ilə bağlı təlimat xarakteri görüş keçirilib.
Ətraflı"Bağçada bir gün"
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsi tərəfindən "Bağçada bir gün" adlı rubrikaya start verilir.
ƏtraflıRegional Təhsil İdarəsinin rəhbər işçiləri Türkiyənin Gəncədəki Baş Konsulluğunda olaraq başsağlığı veriblər
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin (GDRTİ) müdiri Anar Qədiməliyev Türkiyənin Kahramanmaraş, Qaziantep və digər cənub bölgələrində baş vermiş güclü zəlzələ nəticəsində həlak olanların ailələrinə və yaxınlarına, qardaş Türkiyə xalqına dərin hüznlə başsağlığı verib, yaralananlara və xəsarət alanlara şəfa diləyib, Konsulluqdakı xatirə kitabına başsağlığı qeydi yazıb.
Sosial şəbəkə hesablarına məsul əməkdaşlarla görüş keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil müəssisələrinin sosial şəbəkə hesablarına məsul əməkdaşlarla görüş keçirilib.
Ətraflıİlk dərslər 20 Yanvar hadisələrinin otuz üçüncü ildönümünə həsr edilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumi təhsil müəssisələrində ilk dərs və məşğələlər 20 Yanvar hadisələrinin otuz üçüncü ildönümünə həsr edilib.
20 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş tədbir keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin təşkilatçılığı ilə 20 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş tədbir keçirilib.
ƏtraflıNövbəti vətəndaş qəbulu həyata keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev idarənin inzibati binasında vətəndaşları qəbul edib.
ƏtraflıIX sinif şagirdləri buraxılış imtahanı fənn bloku üzrə monitorinq imtahanına cəlb edilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərinin IX sinif şagirdləri buraxılış imtahanı fənn bloku üzrə monitorinq imtahanına cəlb edilib.
Ətraflı“Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” müsabiqəsində müvafiq yerlərə layiq görülən şagirdlərlə görüş keçirilib
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin müdiri Anar Qədiməliyev “Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” X Respublika uşaq yaradıcılıq müsabiqəsində müvafiq yerlərə layiq görülən şagirdlərlə görüşərək onları təbrik edib.