2023-cü təqvim ili ərzində müxtəlif beynəlxalq və yerli müsabiqə və yarışlarda uğurlu nəticə göstərmiş şagirdlərlə görüş keçirilib.
"Vətəni müdafiə etmək neçə yaşdan başlayır?" layihəsi ilə bağlı təlim keçirilib
"Vətəni müdafiə etmək neçə yaşdan başlayır?" layihəsinin icrası ilə bağlı Gənclərin çağırışaqədərki hazırlığı rəhbərlərinə təlim keçirilib.
27.12.2023
“Gələcəyi qurmaq öz əlimizdədir” mövzusunda görüş keçirilib.
Gəncə şəhər M.Hadi adına 10 nömrəli tam orta məktəbdə  “Gələcəyi qurmaq öz əlimizdədir” mövzusunda görüş keçirilib.
Seyidlər kənd uşaq bağçasının açılış tədbiri keçirilib
Samux rayon Seyidlər kənd uşaq bağçasının fəaliyyətə başlaması ilə əlaqədar tədbir keçirilib.
"Sertifikasiya 2024" adlı təhsilverənlərin sertifikatlaşdırması prosesi ilə bağlı görüşlər davam edir
Dekabrın 25-də Göygöl rayonu üzrə təhsil sektorunun tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərində çalışan riyaziyyat və xarici dil müəllimləri, həmçinin tədris digər dillərdə aparılan bölmələrinin Azərbaycan dili müəllimləri üçün sertifikatlaşdırma prosesi ilə bağlı görüş keçirilib.
19.12.2023
Şəxsiyyətin cinsi toxunulmazlığı və azadlığı" mövzusunda görüş keçirilib.
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərində çalışan məktəb psixoloqlarının iştirakı ilə  “Şəxsiyyətin cinsi toxunulmazlığı və azadlığı" mövzusunda görüş keçirilib.
“Fərqli Sən” layihəsi çərçivəsində rəsm müsabiqəsi keçirilib
İstedadlı uşaqların üzə çıxarılması, onların qabiliyyət və inkişaf etdirilməsi məqsədilə Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsi tərəfindən keçirilən “Fərqli Sən” layihəsi çərçivəsində rəsm nominasiyası üzrə 300 nəfərdən çox şagirdin iştirakıyla rəsm müasabiqəsi keçirilib.
“Peşə təmayüllü siniflərin təşkili” layihəsinin hesabat tədbiri keçirilib
Dekabrın 18-də Elm və Təhsil Nazirliyinin dəstəyi ilə fəaliyyət göstərən “Peşə təmayüllü siniflərin təşkili” layihəsinin 2019–2023-cü illərin yekunlarına həsr olunan “İlkin bacarıqlardan davamlı inkişafa” adlı hesabat tədbiri keçirilib.